M2973-N-4.5-3.5-3.2 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Description: METRIC SHOULDER WASHERPLAIN NYLO
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Length - Below Head: 0.138" (3.50mm)
Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm)
Diameter - Inside: 0.126" (3.20mm)
Thickness - Overall: 0.177" (4.50mm)
Diameter - Shoulder: 0.177" (4.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METRIC SHOULDER WASHERPLAIN NYLO, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Length - Below Head: 0.138" (3.50mm), Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm), Diameter - Inside: 0.126" (3.20mm), Thickness - Overall: 0.177" (4.50mm), Diameter - Shoulder: 0.177" (4.50mm).