M29F400FB55M32 Micron Technology Inc.
M29F(200,400,800,160)F(T,B)_Rev.C,5,2018.pdf
Виробник: Micron Technology Inc.
Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO
Packaging: Bulk
Package / Case: 44-SOIC (0.496", 12.60mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Technology: FLASH - NOR
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 44-SO
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 55ns
Memory Interface: Parallel
Access Time: 55 ns
Memory Organization: 512K x 8, 256K x 16
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO, Packaging: Bulk, Package / Case: 44-SOIC (0.496", 12.60mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH - NOR, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 44-SO, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 512K x 8, 256K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.