Продукція > UDINFO > M2P-80DC032GB-AEU-I1
M2P-80DC032GB-AEU-I1
M2P-80DC032GB-AEU-I1 UDINFO
M2P-80DC Series.pdf
Виробник: UDINFO
Description: PCIE 2280 GEN3*4, 32GB TLC 0 T
Packaging: Tray
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 4.50mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Form Factor: M.2 Module
Написати відгук
Description: PCIE 2280 GEN3*4, 32GB TLC 0 T, Packaging: Tray, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 4.50mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Form Factor: M.2 Module.