M2P0251223060B2 LOVATO ELECTRIC
LOVATO-04-EN.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Starters
Description: Motor starter; 11kW; 17÷23A; for wall mounting; screw terminals
Type of automation module: motor starter
Electrical connection: screw terminals
Additional functions: with Start-Stop/Reset buttons
Operating temperature: -25...60°C
Range of overcurrent release settings: 17...23A
Supply voltage frequency: 60Hz
Control voltage: 230V AC
Max motor power: 11kW
Mounting: for wall mounting
IP rating: IP65 from the front
Написати відгук
Category: Starters, Description: Motor starter; 11kW; 17÷23A; for wall mounting; screw terminals, Type of automation module: motor starter, Electrical connection: screw terminals, Additional functions: with Start-Stop/Reset buttons, Operating temperature: -25...60°C, Range of overcurrent release settings: 17...23A, Supply voltage frequency: 60Hz, Control voltage: 230V AC, Max motor power: 11kW, Mounting: for wall mounting, IP rating: IP65 from the front.