Продукція > OMRON > M2PA-5701-24E
M2PA-5701-24E OMRON
Виробник: OMRON
Category: Panel Mount Accessories
Description: Control lamp; M2P; 24VAC; white; 24VDC; 25x25mm; Pushbutton: square
Manufacturer series: M2P
Face dimensions: 25x25mm
Lamp colour: white
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
Button shape: square
Type of light indictaor: control lamp
Написати відгук
Category: Panel Mount Accessories, Description: Control lamp; M2P; 24VAC; white; 24VDC; 25x25mm; Pushbutton: square, Manufacturer series: M2P, Face dimensions: 25x25mm, Lamp colour: white, Supply voltage: 24V AC; 24V DC, Button shape: square, Type of light indictaor: control lamp.