M30-1403000 Harwin Inc.
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 30POS 1.25MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 30
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Friction Lock
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 30POS 1.25MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 30, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Friction Lock, Number of Rows: 1.