Продукція > HARWIN > M300-3240696M2
M300-3240696M2
M300-3240696M2 Harwin
M300_324XX96M2.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings M300 10+10 Pos. Female DIL Vertical SMT Conn. (T+R)
на замовлення 379 шт:
Написати відгук
Description: 3+3 POS. MALE DIL CABLE HOUSING,, Features: Jackscrew, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Pitch: 0.118" (3.00mm), Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції M300-3240696M2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M300-3240696M2 Виробник : Harwin Inc. Description: 3+3 POS. MALE DIL CABLE HOUSING,
Features: Jackscrew
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.118" (3.00mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)