Продукція > HARWIN INC. > M300-3241096M2
M300-3241096M2 Harwin Inc.
Виробник: Harwin Inc.
Description: 5+5 POS. MALE DIL CABLE HOUSING,
Features: Jackscrew
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.118" (3.00mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5+5 POS. MALE DIL CABLE HOUSING,, Features: Jackscrew, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.118" (3.00mm), Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції M300-3241096M2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M300-3241096M2 M300-3241096M2 Виробник : Harwin M300_324XX96M2.pdf Headers & Wire Housings 5+5 Pos. Male DIL Cable Housing, Jackscrew Panel Mount