Продукція > HARWIN > M300-MC11005M1-0150L
M300-MC11005M1-0150L
M300-MC11005M1-0150L Harwin
M300_MCXXX05M1_XXXXL.pdf
Виробник: Harwin
Rectangular Cable Assemblies M300 3MM M/L CA 06 450MM 22AWG DIL
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 150MM, Features: Polarizing Key, Screw Lock, Packaging: Bag, Connector Type: Plug to Individual Wire Leads, Contact Finish: Gold, Color: White, Individual, Length: 0.492' (150.00mm, 5.91"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 5.90µin (0.150µm), Cable Termination: Crimp, Pitch - Connector: 0.118" (3.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M300-MC11005M1-0150L Виробник : Harwin Inc. M300-MCXXX05M1-XXXXL.pdf Description: CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 150MM
Features: Polarizing Key, Screw Lock
Packaging: Bag
Connector Type: Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish: Gold
Color: White, Individual
Length: 0.492' (150.00mm, 5.91")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 5.90µin (0.150µm)
Cable Termination: Crimp
Pitch - Connector: 0.118" (3.00mm)