Продукція > HARWIN INC. > M300-MC31005M1-0150L
M300-MC31005M1-0150L
M300-MC31005M1-0150L Harwin Inc.
M300-MCXXX05M1-XXXXL.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 150MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Polarizing Key
Connector Type: Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish: Gold
Color: White, Individual
Length: 0.492' (150.00mm, 5.91")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 5.90µin (0.150µm)
Cable Termination: Crimp
Pitch - Connector: 0.118" (3.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 150MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Polarizing Key, Connector Type: Plug to Individual Wire Leads, Contact Finish: Gold, Color: White, Individual, Length: 0.492' (150.00mm, 5.91"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 5.90µin (0.150µm), Cable Termination: Crimp, Pitch - Connector: 0.118" (3.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M300-MC31005M1-0150L M300-MC31005M1-0150L Виробник : Harwin M300-MCXXX05M1-XXXXL.pdf Rectangular Cable Assemblies 3MM M/L CA 10 150MM 22AWG DIL