M3207GBA
M3207GBA Heyco Products Corporation
3720_Multi-Hole-Cordgrips-1.pdf
Виробник: Heyco Products Corporation
Description: CABLE GRIP PG7 POLYAMIDE
Packaging: Box
Color: Black
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Thread Size: PG7
Type: Cable Grip, Multi-Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Panel Hole Size: 0.059" (1.5mm)
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Part Status: Active
Thread Length: 0.320" (8.13mm)
на замовлення 883 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE GRIP PG7 POLYAMIDE, Packaging: Box, Color: Black, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Thread Size: PG7, Type: Cable Grip, Multi-Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Panel Hole Size: 0.059" (1.5mm), Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Part Status: Active, Thread Length: 0.320" (8.13mm).