M40-1202000
M40-1202000 Harwin Inc.
M40-120.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 40POS 1.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 40
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 40POS 1.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 40, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 2.