M40-9030099
M40-9030099 Harwin Inc.
M40-900-903_M40-910-911.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: M40-100 SKT/FREE 32AWG 320MM
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Red
Length: 11.8" (300.0mm)
Wire Gauge: 32 AWG
Contact End: Socket to Cable (Round)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: M40-100 SKT/FREE 32AWG 320MM, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, Color: Red, Length: 11.8" (300.0mm), Wire Gauge: 32 AWG, Contact End: Socket to Cable (Round).
Інші пропозиції M40-9030099
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M40-9030099 M40-9030099 Виробник : Harwin M40-900-903_M40-910-911-1273540.pdf Headers & Wire Housings M40-100 SKT/FREE 32AWG 320mm