M45165B021000G
M45165B021000G Boyd Laconia, LLC
Boyd-Max-Clip-Datasheet-and-Standard-Part-Numbering-Packet.pdf
Виробник: Boyd Laconia, LLC
Description: MAX CLIP HEATSINK
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.650" (41.91mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Board Level, Vertical
Width: 1.181" (30.00mm)
Package Cooled: TO-126, TO-220, TO-247
Attachment Method: Clip and PC Pin
Fin Height: 1.988" (50.50mm)
Material Finish: Black Anodized
на замовлення 3132 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAX CLIP HEATSINK, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.650" (41.91mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Board Level, Vertical, Width: 1.181" (30.00mm), Package Cooled: TO-126, TO-220, TO-247, Attachment Method: Clip and PC Pin, Fin Height: 1.988" (50.50mm), Material Finish: Black Anodized.