Продукція > STM > M48Z35AV10MH1E
M48Z35AV10MH1E STM
Виробник: STM
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC NVSRAM 256KBIT PARALLEL 28SOH, Packaging: Tube, Package / Case: 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 256Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Technology: NVSRAM (Non-Volatile SRAM), Memory Format: NVSRAM, Supplier Device Package: 28-SOH, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 100ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 100 ns, Memory Organization: 32K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції M48Z35AV10MH1E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 256Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V