Продукція > AAVID > M49165B021000G
M49165B021000G
M49165B021000G Aavid
aavid_10112019_Max Clip Standard_Datasheet_September_2019.pdf
Виробник: Aavid
Heat Sinks Max Clip Heat Sink, TO247, TO220, TO126, Solder Pins, 22x41.91x32mm, No Clip
на замовлення 173 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAX CLIP HEATSINK, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.650" (41.91mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Board Level, Vertical, Width: 0.866" (22.00mm), Package Cooled: TO-126, TO-220, TO-247, Attachment Method: Clip and PC Pin, Fin Height: 1.260" (32.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.650" (41.91mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Board Level, Vertical
Width: 0.866" (22.00mm)
Package Cooled: TO-126, TO-220, TO-247
Attachment Method: Clip and PC Pin
Fin Height: 1.260" (32.00mm)