Продукція > HARWIN INC. > M50-030050T5045
M50-030050T5045 Harwin Inc.
Archer_Series_Cat.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN HDR 100POS 0.05 STACK SMD
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Row Spacing: 0.050" (1.27mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Number of Rows: 2
Number of Positions: 100
Length - Post (Mating): 0.118" (3.000mm)
Length - Stack Height: 0.197" (5.000mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 100POS 0.05 STACK SMD, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.050" (1.27mm), Row Spacing: 0.050" (1.27mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Number of Rows: 2, Number of Positions: 100, Length - Post (Mating): 0.118" (3.000mm), Length - Stack Height: 0.197" (5.000mm).