M50-3113942 Harwin Inc.
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT 78POS 0.05 GOLD SMD
Features: Board Guide
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 78
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: FLASH
Contact Finish - Post: Tin
Insulation Height: 0.169" (4.30mm)
Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 78POS 0.05 GOLD SMD, Features: Board Guide, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 78, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mated Stacking Heights: 5.5mm, 6.18mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Contact Finish - Post: Tin, Insulation Height: 0.169" (4.30mm), Row Spacing - Mating: 0.050" (1.27mm), Number of Rows: 2.