Продукція > HARWIN > M52-050000P1245
M52-050000P1245
M52-050000P1245 Harwin
Harwin_Product_Catalog_page_220.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings SIL Vert Pin,12P,SMT
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 12, Number of Rows: 1, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.098" (2.50mm), Shrouding: Unshrouded, Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Contact Length - Mating: 0.197" (5.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M52-050000P1245 M52-050000P1245 Виробник : Harwin Inc. Harwin_Product_Catalog_page_220.pdf Description: CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 12
Number of Rows: 1
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Brass
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.098" (2.50mm)
Shrouding: Unshrouded
Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Contact Length - Mating: 0.197" (5.00mm)