Продукція > HARWIN > M52-5100345
M52-5100345
M52-5100345 Harwin
C029XX_M50_and_M52_Series_Connectors.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings ARCHER Vert Socket,4.6mm DIL,3P,Dbl Rw,Gold
на замовлення 869 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 6POS 0.05 GOLD PCB, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 6, Style: Board to Board, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Forked, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Contact Length - Post: 0.118" (3.00mm), Insulation Height: 0.181" (4.60mm), Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M52-5100345 M52-5100345 Виробник : Harwin Inc. C029XX_M50_and_M52_Series_Connectors.pdf Description: CONN RCPT 6POS 0.05 GOLD PCB
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 6
Style: Board to Board
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Forked
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.050" (1.27mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Contact Length - Post: 0.118" (3.00mm)
Insulation Height: 0.181" (4.60mm)
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)