Продукція > HARWIN INC. > M55-4000442-0300A
M55-4000442-0300A
M55-4000442-0300A Harwin Inc.
PD010-Product-Datasheet-KONTROL-M55-range-BBi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: 4 POS F/F SIL IDC CABLE 300MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.984' (300.00mm, 11.81")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 4
Number of Rows: 1
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 4 POS F/F SIL IDC CABLE 300MM, Packaging: Bag, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.984' (300.00mm, 11.81"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 4, Number of Rows: 1, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M55-4000442-0300A M55-4000442-0300A Виробник : Harwin DRG_03248_Technical_Drawing_Datasheet_M55_400XX42_XXXXA.pdf Ribbon Cables / IDC Cables Archer Kontrol 4 Pos. Kontrol Female SIL IDC Cable Assembly 300mm Double-end