Продукція > HARWIN INC. > M55-8002042-0300A
M55-8002042-0300A
M55-8002042-0300A Harwin Inc.
M55-800.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CBL ASSEM 1.27MM 20POS F-F 300MM
Packaging: Bulk
Features: Latch Lock, Polarizing Key
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.984' (300.00mm, 11.81")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 20
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSEM 1.27MM 20POS F-F 300MM, Packaging: Bulk, Features: Latch Lock, Polarizing Key, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.984' (300.00mm, 11.81"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 20, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M55-8002042-0300A M55-8002042-0300A Виробник : Harwin M55_800.pdf Ribbon Cables / IDC Cables Archer Kontrol 2x10P F 300mm DBLEND DIL IDC Cbl Assmb