Продукція > HARWIN INC. > M55-8002642-0150A
M55-8002642-0150A
M55-8002642-0150A Harwin Inc.
C047XX_M55_Archer_Kontrol.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CBL ASSEM 1.27MM 26POS F-F 150MM
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.492' (150.00mm, 5.91")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 26
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSEM 1.27MM 26POS F-F 150MM, Features: Latch Lock, Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.492' (150.00mm, 5.91"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 26, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M55-8002642-0150A M55-8002642-0150A Виробник : Harwin M55-800.pdf Ribbon Cables / IDC Cables 2x13P F 150mm DBLEND DIL IDC Cbl Assmb