Продукція > HARWIN INC. > M55-8003242-0150A
M55-8003242-0150A
M55-8003242-0150A Harwin Inc.
C047XX_M55_Archer_Kontrol.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CBL ASSEM 1.27MM 32POS F-F 150MM
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Ribbon Cables / IDC Cables 2x16P F 150mm DBLEND DIL IDC Cbl Assmb.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M55-8003242-0150A M55-8003242-0150A Виробник : Harwin M55_800-1894277.pdf Ribbon Cables / IDC Cables 2x16P F 150mm DBLEND DIL IDC Cbl Assmb