Продукція > HARWIN > M55-8004042-0150A
M55-8004042-0150A
M55-8004042-0150A Harwin
M55-800.pdf
Виробник: Harwin
Ribbon Cables / IDC Cables 2x20P F 150mm DBLEND DIL IDC Cbl Assmb
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSEM 1.27MM 40POS F-F 150MM, Packaging: Bulk, Features: Latch Lock, Polarizing Key, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.492' (150.00mm, 5.91"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 40, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M55-8004042-0150A M55-8004042-0150A Виробник : Harwin Inc. M55-800.pdf Description: CBL ASSEM 1.27MM 40POS F-F 150MM
Packaging: Bulk
Features: Latch Lock, Polarizing Key
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.492' (150.00mm, 5.91")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 40
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)