Продукція > KEMET > M550B187K135AH
M550B187K135AH
M550B187K135AH KEMET
KEM_T2074_M55_Module-1775035.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 135V 180uF 10% ESR=50mOhms
Написати відгук