Продукція > KEMET > M550B187M135AA
M550B187M135AA
M550B187M135AA KEMET
KEM_T2074_M55_Module-3316863.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 135V 180uF 20% ESR=50mOhms
Написати відгук