Продукція > KEMET > M550B228M010AS
M550B228M010AS
M550B228M010AS KEMET
M550B228M010AS
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 2200UF 10V CHAS MT
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: M55 Module
Size / Dimension: 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Lead Spacing: 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.445" (11.30mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 10 V
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 2200UF 10V CHAS MT, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: M55 Module, Size / Dimension: 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Lead Spacing: 0.453" (11.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.445" (11.30mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції M550B228M010AS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M550B228M010AS M550B228M010AS Виробник : KEMET KEM_T2074_M55_Module-3316863.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10volts 2200uF 20%