M6-187-175-342-GR
M6-187-175-342-GR Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA GR 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: Green
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE .187DIA GR 1.75" RL/100, Packaging: Box, Color: Green, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm), Part Status: Active.