M6-250-175-342-YL
M6-250-175-342-YL Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.25DIA YL 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: Yellow
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.44" H (44.5mm x 11.3mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE 0.25DIA YL 1.75" RL/100, Packaging: Box, Color: Yellow, Material: Polyolefin, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.44" H (44.5mm x 11.3mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm).