M61C-250-439
M61C-250-439 Brady Corporation
B-439.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: TAPE, 0.25 IN W X 50 FT L
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer
Length: 0.250" (6.35mm)
Width: 0.250" (6.40mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Obsolete
Color - Background: White
Location: Outdoor
Printer Name: BMP61, M611, R4400, R6000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE, 0.25 IN W X 50 FT L, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer, Length: 0.250" (6.35mm), Width: 0.250" (6.40mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Obsolete, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: BMP61, M611, R4400, R6000.