M71-125-175-344BK
M71-125-175-344BK Brady Corporation
B-344.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm), Part Status: Active.