M71-25-423
M71-25-423 Brady Corporation
B-423.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL, 0.25 IN H X 1.25 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.250" (31.75mm)
Width: 0.250" (6.40mm)
Material - Body: Polyester
Label Type: Die Cut
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Outdoor
Printer Name: BMP71, R4400, R6000, R6200, R6900
Написати відгук
Description: LABEL, 0.25 IN H X 1.25 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.250" (31.75mm), Width: 0.250" (6.40mm), Material - Body: Polyester, Label Type: Die Cut, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: BMP71, R4400, R6000, R6200, R6900.