M71-25-718
M71-25-718 Brady Corporation
B-718.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL, 0.25 IN H X 1.25 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.250" (31.75mm)
Width: 0.250" (6.40mm)
Material - Body: Polyimide
Label Type: Die Cut
Applications: Electronic Labeling
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: BMP71, R6000
Написати відгук
Description: LABEL, 0.25 IN H X 1.25 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.250" (31.75mm), Width: 0.250" (6.40mm), Material - Body: Polyimide, Label Type: Die Cut, Applications: Electronic Labeling, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: BMP71, R6000.