M71-250-175-342YL
M71-250-175-342YL Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm).