M71-500-175-344
M71-500-175-344 Brady Corporation
B-344.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.50" Dia (44.5mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.17" ~ 0.45" (4.2mm ~ 11.4mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.50" Dia (44.5mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.17" ~ 0.45" (4.2mm ~ 11.4mm), Part Status: Active.