M71-94-175-342YL
M71-94-175-342YL Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm), Part Status: Active.