M7E-12HRN2 Omron Electronics Inc-EMC Div
Omron_Date_Code.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: DISPLAY LED 7-SEG 4.72" SGL RED
Packaging: Bulk
Color: Red
Display Type: 7-Segment, Hexadecimal
Size / Dimension: 6.693" H x 4.488" W x 1.673" D (170.00mm x 114.00mm x 42.50mm)
Number of Characters: 1
Digit/Alpha Size: 4.72" (120.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V ~ 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY LED 7-SEG 4.72" SGL RED, Packaging: Bulk, Color: Red, Display Type: 7-Segment, Hexadecimal, Size / Dimension: 6.693" H x 4.488" W x 1.673" D (170.00mm x 114.00mm x 42.50mm), Number of Characters: 1, Digit/Alpha Size: 4.72" (120.00mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V ~ 24V.
Інші пропозиції M7E-12HRN2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M7E-12HRN2 Виробник : Omron Electronics m7e(14mm)_ds_e_5_2_csm31-1132139.pdf Controllers Digital Display