M7RX10S4LS Panasonic Industrial Automation Sales
Compact_AC_Geared_Motor_Cat.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: MOTOR INDUCT 70MM 100V 10W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 100VAC
Size / Dimension: Square - 2.756" x 2.756" (70.00mm x 70.00mm)
Function: Standard
Type: AC Motor
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Power - Rated: 10W
Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm)
Mounting Hole Spacing: 3.228" (82.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 1.260" (32.00mm)
Написати відгук
Description: MOTOR INDUCT 70MM 100V 10W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 100VAC, Size / Dimension: Square - 2.756" x 2.756" (70.00mm x 70.00mm), Function: Standard, Type: AC Motor, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Power - Rated: 10W, Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm), Mounting Hole Spacing: 3.228" (82.00mm), Length - Shaft and Bearing: 1.260" (32.00mm).