M7RX15S4YS Panasonic Industrial Automation Sales
Compact_AC_Geared_Motor_Cat.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200VAC
Size / Dimension: Square - 2.756" x 2.756" (70.00mm x 70.00mm)
Function: Standard
RPM: 1575 RPM
Type: AC Motor
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Power - Rated: 15W
Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm)
Mounting Hole Spacing: 3.228" (82.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.535" (13.60mm)
Torque - Rated (oz-in / mNm): 12.46 / 88
Написати відгук
Description: MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200VAC, Size / Dimension: Square - 2.756" x 2.756" (70.00mm x 70.00mm), Function: Standard, RPM: 1575 RPM, Type: AC Motor, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Power - Rated: 15W, Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm), Mounting Hole Spacing: 3.228" (82.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.535" (13.60mm), Torque - Rated (oz-in / mNm): 12.46 / 88.