Продукція > HARWIN > M80-4000000F1-10-327-00-000
M80-4000000F1-10-327-00-000
M80-4000000F1-10-327-00-000 Harwin
M80_4000000F1_XX_XXX_00_000.pdf
Виробник: Harwin
Power to the Board Datamate Mix-Tek 8 Pos. Female SIL 16AWG Cable Conn. Kit, Jackscrews
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 2,00mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 10; Datamate; 10A; 4mm, Mechanical mounting: for cable, Manufacturer series: Datamate, Flammability rating: UL94V-0, Kind of connector: female, Contact plating: gold-plated, Connector: plug, Body material: PPS, Kind of package: separately, Contacts pitch: 4mm, Number of pins: 10, Current rating: 10A, Electrical mounting: soldering, Type of connector: wire-wire/PCB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M80-4000000F11032700000 Виробник : Harwin M80-4000000F11032700000
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
M80-4000000F1-10-327-00-000 Виробник : HARWIN Category: Raster signal connectors 2,00mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 10; Datamate; 10A; 4mm
Mechanical mounting: for cable
Manufacturer series: Datamate
Flammability rating: UL94V-0
Kind of connector: female
Contact plating: gold-plated
Connector: plug
Body material: PPS
Kind of package: separately
Contacts pitch: 4mm
Number of pins: 10
Current rating: 10A