Продукція > HARWIN > M80-4000000F2-04-321-00-000
M80-4000000F2-04-321-00-000
M80-4000000F2-04-321-00-000 Harwin
M80_4000000F2_XX_XXX_00_000.pdf
Виробник: Harwin
Power to the Board Datamate Mix-Tek 8 Pos. Female SIL Vertical Throughboard Conn. Jackscrews
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4 POS. FEMALE SIL VERTICAL THROU, Packaging: Bulk, Features: Jackscrews, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Voltage Rating: 800VAC/DC, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 4, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Power, Fastening Type: Screw Lock, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mated Stacking Heights: 7.3mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.157" (4.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish - Post: Gold, Contact Length - Post: 0.138" (3.50mm), Insulation Height: 0.205" (5.20mm), Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M80-4000000F2-04-321-00-000 Виробник : Harwin Inc. Description: 4 POS. FEMALE SIL VERTICAL THROU
Packaging: Bulk
Features: Jackscrews, Polarizing Key
Connector Type: Receptacle
Voltage Rating: 800VAC/DC
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 4
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket, Power
Fastening Type: Screw Lock
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mated Stacking Heights: 7.3mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.157" (4.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish - Post: Gold
Contact Length - Post: 0.138" (3.50mm)
Insulation Height: 0.205" (5.20mm)