Продукція > HARWIN INC. > M80-4000000F2-05-327-00-000
M80-4000000F2-05-327-00-000
M80-4000000F2-05-327-00-000 Harwin Inc.
M80-4000000F2-XX-XXX-00-000.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: KIT CABLE CONN FEMALE
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 16 AWG
Number of Positions: 5
Pitch: 0.157" (4.00mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Wire Type: Discrete
Cable Termination: Solder
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KIT CABLE CONN FEMALE, Features: Jackscrews, Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 16 AWG, Number of Positions: 5, Pitch: 0.157" (4.00mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Wire Type: Discrete, Cable Termination: Solder, Number of Rows: 1.