Продукція > HARWIN INC. > M80-4000000F2-06-305-00-000
M80-4000000F2-06-305-00-000
M80-4000000F2-06-305-00-000 Harwin Inc.
M80-4000000F2-XX-XXX-00-000.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT 6POS CRIMP GOLD
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.157" (4.00mm)
Contact Type: Female Socket, Coaxial
Fastening Type: Screw Lock
Wire Type: Coaxial
Cable Termination: Crimp
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 6POS CRIMP GOLD, Features: Jackscrews, Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Pitch: 0.157" (4.00mm), Contact Type: Female Socket, Coaxial, Fastening Type: Screw Lock, Wire Type: Coaxial, Cable Termination: Crimp, Number of Rows: 1.