Продукція > HARWIN INC. > M83-LMT1M2N27-0000-000
M83-LMT1M2N27-0000-000
M83-LMT1M2N27-0000-000 Harwin Inc.
PD004-Product-Datasheet-Datamate-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN HEADER VERT 27POS 2MM
Packaging: Tray
Features: Mating Flange, Mounting Flange, Mounting Hardware
Connector Type: Header
Voltage Rating: 120V
Current Rating (Amps): 2.2A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 27
Number of Rows: 3
Style: Board to Board or Cable
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Shape: Circular
Contact Length - Post: 0.126" (3.20mm)
Insulation Height: 0.240" (6.10mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
Row Spacing - Mating: 0.079" (2.00mm)
на замовлення 355 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 27POS 2MM, Packaging: Tray, Features: Mating Flange, Mounting Flange, Mounting Hardware, Connector Type: Header, Voltage Rating: 120V, Current Rating (Amps): 2.2A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 27, Number of Rows: 3, Style: Board to Board or Cable, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Threaded, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 29.5µin (0.75µm), Part Status: Active, Contact Shape: Circular, Contact Length - Post: 0.126" (3.20mm), Insulation Height: 0.240" (6.10mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Row Spacing - Mating: 0.079" (2.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M83-LMT1M2N27-0000-000 M83-LMT1M2N27-0000-000 Виробник : Harwin M83-LMT1M2NXX-0000-000-1136131.pdf Power to the Board 3R 27P M VERT PC TAIL 3MM W/JS
на замовлення 329 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 348 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
M83-LMT1M2N27-0000-000 Виробник : Harwin PD004-Product-Datasheet-Datamate-range-signal-connectors-HRi.pdf Connector DIP 27 position 2.00mm Група товару: Розніми низьковольтного живлення Од. вим: шт