Продукція > VISHAY > M8340101K1002FBD04
M8340101K1002FBD04
M8340101K1002FBD04 Vishay
mdm1416.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 10K Ohm 1% 1.3W ±100ppm/°C BUS Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук