Продукція > VISHAY DALE > M8340102K1002GAD04
M8340102K1002GAD04
M8340102K1002GAD04 Vishay Dale
mdm1416.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-DIP
Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm)
Grade: Military
Number of Resistors: 8
Qualification: MIL-PRF-83401/02
Написати відгук
Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-DIP, Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm), Grade: Military, Number of Resistors: 8, Qualification: MIL-PRF-83401/02.