M8340102M1502GB
M8340102M1502GB IRC (TT electronics)
1900.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 15K Ohm 2% 1.5W ±300ppm/°C BUS Ceramic 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук