Продукція > VISHAY DALE > M8340107K1002GCD03
M8340107K1002GCD03
M8340107K1002GCD03 Vishay Dale
msm.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 120mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 6
Package / Case: 6-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.583" L x 0.098" W (14.81mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 6-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Grade: Military
Number of Resistors: 5
Qualification: MIL-PRF-83401/07
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 120mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 6, Package / Case: 6-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.583" L x 0.098" W (14.81mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 6-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Grade: Military, Number of Resistors: 5, Qualification: MIL-PRF-83401/07.