M84A0100 ZF Electronics
Виробник: ZF Electronics
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 12V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10mA (AC/DC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPST-NO
Type: Keyswitch
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Plunger for Cap
Color - Actuator/Cap: White
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Obsolete
Voltage Rating - AC: 12 V
Voltage Rating - DC: 12 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 12V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10mA (AC/DC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Type: Keyswitch, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Plunger for Cap, Color - Actuator/Cap: White, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Obsolete, Voltage Rating - AC: 12 V, Voltage Rating - DC: 12 V.